Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
139 200 €
272 251.54 лв.

(1 254 €, 2 452.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:15 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 12 пъти.
Площ:
111 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание тристаен апартамент с локация жк. Остромила.

Апартаментът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 98,42 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетна и две тераси.

Отопление: Електричество. Изложение: Изток/ Запад
Степен на завършеност: Акт 14. Акт 15 се очаква през месец май 2026г.

Жилището се продава на шпакловка и замазка, за да може Вашето въображение да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110710
Особености
Тухла
За контакт:
0885977830
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1c177936213396189

139 200 €
272 251.54 лв.
История на цената
(1 254 €, 2 452.61 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила