Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
190 000 €
371 607.70 лв.

(1 900 €, 3 716.08 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:38 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 16 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
4-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи просторен тристаен апартамент в предпочитан жилищен комплекс в жк. Тракия. В близост са разположени спирки на градски транспорт, детски градини, училища и търговски обекти.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж от общо 6 и разполага с площ от 100 кв.м., разгърната в следното функционално разпределение: входно антре, просторна дневна с кухненски бокс, две уютни спални, баня с тоалетна, втора тоалетна и тераса.

Сградата е ново строителство, пред Акт 16 до месеци, изпълнена с висококачествени материали немска тухла Wienerberger и алуминиева дограма ETEM.

Жилището се напълно обзаведено и оборудвано с чисто нови мебели и електроуреди, готово за нанасяне веднага.

Отопление: Електричество. Изложение: Изток

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110037
Особености
Тухла
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0885977830
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 1c177874793058944

190 000 €
371 607.70 лв.
История на цената
(1 900 €, 3 716.08 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия